Apartmány Medena štandard plus

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

sme radi, že po úspešnej uvádzacej sezóne môžeme našu ponuku štandardných apartmánov Medena doplniť o apartmány typu superior. Oba typy nájdete ponorené do zelene píniového lesíka, neďaleko malebného historického mesta Trogir. Priestranné izby so samostatnou spálňou a kuchynským kútikom sú ako stvorené pre rodinnú dovolenku. Priľahlá pláž a promenáda ponúkajú širokú paletu doplnkových služieb a športových aktivít. Blízke okolie je ako stvorené pre aktívny odpočinok. Veríme, že si tento kúsok Dalmácie zamilujete rovnako ako my.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

  Cena za osobu

  od 255
  ( 8 dní plná penzia )

  Termíny a ceny podľa dopravy

  Prebieha načítanie…

  Poloha

  na miernom zelenom návrší v stredisku Seget Donji • na brehu Trogirského zálivu • len 4 km od historického mestečka Trogir


  Pláže

  kamienkové pláže kombinované s betónovými platňami v dĺžke cca 250 m pozdĺž hotelového areálu • pozvoľný vstup do mora • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)


  Popis

  recepcia • klimatizovaná reštaurácia • a´la carte reštaurácia • trezor na recepcii • zmenáreň na recepcii • supermarket a obchod so zeleninou a ovocím • aperitív bar • parkovanie v areáli (zdarma)


  Šport a zábava

  tenis • multifunkčné ihrisko • plážový volejbal • požičovňa bicyklov • pestrá ponuka vodných športov a atrakcií na pláži (za poplatok) • animačný park s trampolínami a vodnými atrakciami • animačný program

  SUN & FUN klub zaujímavý program aj v slovenskom jazyku v sprievode našich kreatívnych a skúsených animátorov spestrí váš pobyt


  Ubytovanie

  2 kategórie klimatizovaných apartmánov: superior 4*: moderné elegantné apartmány 1/4+1 s dvoma samostatnými spálňami na 1. poschodí; štandard plus 3*: apartmány 1/2+1 s jednou samostatnou spálňou alebo 1/4+1 (za príplatok) s dvoma samostatnými spálňami; vybavenie rovnaké pre všetky typy apartmánov: obývačka s rozkladacím gaučom (slúži ako prístelka) • sat TV • wifi • vybavená kuchynka s chladničkou • jedálenská časť • kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC • balkón (apartmány 1/4+1) alebo terasa (apartmány 1/2+1) s orientáciou na more


  Stravovanie

  polpenzia - raňajky formou švédskych stolov a servírované večere (výber z menu) bez nápojov


  Webstránka

  www.apartmani-medena.hr


  Oficiálna trieda

  ***


  Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
  https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

  Dalmácia - dovolenka leto 2021

  DALMÁCIA patrí oddávna medzi najznámejšie turistické oblasti Jadranu. Členité pobrežie lemované krásnymi kamienkovými aj piesčitými plážami, priľahlé ostrovy a početné národné parky, to sú hlavné atribúty Dalmácie. Ozdobou pobrežia sú aj unikátne mestá so zachovalými historickými centrami a malebnými prístavmi, kde sa v dokonalej harmónii prelína minulosť so súčasnosťou. Z nich najznámejšie sú Zadar, Šibenik a Split. Navštívte Biograd na Moru, Petrčane či Primošten a na romantické západy slnka na brehu týchto pôvabných letovísk nikdy nezabudnete. Zlatisté pláže Omišskej riviéry sú povestné svojou krásou a čistotou, mnohé z nich boli ocenené Modrou vlajkou. Baška Voda ohúri scenériou pohoria Biokovo v ostrom kontraste s pokojnou hladinou mora a pre všetkých milovníkov nerušeného pokoja a panenskej prírody Dalmácia ukrýva poklady v podobe ostrovných letovísk.


  Oficiálny názov:

  Chorvátska republika


  Hlavné mesto:

  Záhreb


  Počet obyvateľov:

  4.500.000


  Rozloha:

  56.542 km²


  Mena:

  chorvátska kuna


  Cestovný doklad:

  Občiansky preukaz / Cestovný pas


  Fakultatívne výlety

  Národný park Kornati
  Stredná Dalmácia
  Navštívte s nami tento jedinečný labyrint 140 ostrovov a ostrovčekov, ktorý sa rozprestiera na ploche 300 km². Ostrovy boli kedysi pokryté lesmi, ktoré rybári, piráti a námorníci postupne klčovali a vypaľovali, až ich doviedli do ich súčasnej „holej“ podoby. Tento fakt im však vôbec neuberá na kráse, ba priam naopak, pridáva im akési zvláštne čaro. Tvár typického krasového terénu súše zvýrazňujú pukliny, jaskyne a skaly rôznych tvarov. Chladná belosť skalných útvarov je v ostrom kontraste so sýtomodrým odtieňom morskej hladiny a robí na pozorovateľa tajomný dojem.
  Na presný počet ostrovov a ostrovčekov sú rozdielne názory, podľa toho, či sa do počtu zaratúvajú aj najmenšie z mora vyčnievajúce skaly. Z ostrovov je najväčší Kornat /33 km²/, okolo ktorého sa sústreďujú všetky ostatné ostrovy. Bližšie k pevnine, leží druhý najväčší ostrov tohto súostrovia, Žut /15 km²/.

  V letnej sezóne prichádzajú na ostrovy hlavne milovníci prírody. Nájdu tu kamenisté zátoky, vhodné na kúpanie, s povolenými nudistickými plážami. Je možné prenajať si loď s posádkou alebo bez nej a spoznávať detailne krásu tohto národného parku. Dodnes čistá voda s mimoriadne bohatou morskou faunou a flórou predstavuje skutočný raj pre potápačov.

  (Orientačná cena 50 EUR)
  Národný park Krka
  Dalmácia
  Nachádza sa vo vnútrozemí neďaleko mesta Šibenik v strednej Dalmácii. Národný park zahŕňa územie okolo koryta rieky Krka. Rozloha národného parku je 142 km². Rieka Krka, rozhodne najpodivuhodnejšia zo všetkých riek v Chorvátsku, preteká z dvoch tretín kaňonom a predierajúc sa k moru vytvára množstvo jazier, vodopádov a kaskád.

  Svojou dĺžkou 72 km a množstvom vody je rieka Krka krasový fenomén. Za svoju krásu vďačí Dinárskemu pohoriu. Ľudia vravia, že sú to vlasy Dinár, ktoré siahajú až k moru. Niet divu, že stredná časť rieky bola v roku 1985 vyhlásená za národný park. Na úseku dlhom 50 km je osem veľkých vodopádov: Topoljski buk (22m), Bilušica buk (22m), Corica slap alebo Brkljan ( 15m), Manoljovacki slap (60m), Rošnjak alebo Sondovjev (8 m), Miljacke slap (24m), Roški slap (26m) a Skladinski buk (46m). Medzi tými najkrajšími, Rošovským vodopádom a Skladinskym bukom, na ostrovčeku Visovac, stojí kláštor so vzácnou knižnicou.

  V kaňone rieky rastie 200 druhov mediteránskych a submediteránskych rastlín. Vďaka početným živočíšnym druhom, medzi ktorými je tiež 221 druhov vtákov bola Krka zaradená medzi ornitologicky najhodnotnejšie oblasti Európy. Jedinečnou atrakciou oblasti je sokolníctvo a ukážky historického lovu za pomoci dravých vtákov.

  (Orientačná cena 50 EUR)
  Panoráma
  Stredná Dalmácia
  Zúčastnite sa obľúbeného fakultatívneho lodného výletu organizovaného pre klientov tráviacich dovolenku vo Vodiciach. Večerný výlet loďou na neďaleký ostrov Zlarin, známy výskytom koralov a dielňami na ich spracovanie vám priblíži tradičné remeslo brúsenia koralov a tvorby šperkov. Voľný čas môžete využiť na nákup suvenírov a prechádzku uličkami mestečka Zlarin. Jedinečnosť tohto ostrova je aj v tom, že naň nie je povolený vstup autom. Návrat do hotela je okolo polnoci.

  (Orientačná cena 30 EUR)
  Split
  Dalmácia
  … je jedno z najkrajších stredomorských miest s bohatou históriou, impozantnou rímskou architektúrou a historickým jadrom mesta, ktoré tvorí Diokleciánov palác a je zapísané v zozname svetového dedičstva Unesco. Palác na ploche 31 000 km² je vybudovaný z bieleho vápenca z lomov z ostrova Brač. V jeho chodbách pocítite posledný nádych moci rímskeho impéria. Centrálne námestie cárskeho paláca -peristil- je aj javisko letného kultúrneho festivalu. Za chránenými korintskými stĺpmi je Diokleciánove múzeum, dnes katedrála sv.Duje, ochrancu mesta.

  Najrušnejšia mestská ulička oproti západnej „Železnej bráne“ vás dovedie na Pjacu, populárnu splitskú tržnicu. Split, to je aj krásne nábrežie Riva, početné pláže, park Marjan, galérie, múzea, kaviarne, bary a reštaurácie s ponukou miestnej gastronómie. Nielen história v rámci hradieb paláca, ale aj okolité uličky, vás vtiahnu do atmosféry tejto 1700 rokov starej nádhery...

  Orientačná cena: 50 Eur

  Mohlo by Vás zaujať…

  Buďte informovaní - prihláste sa
  k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

  Odber noviniek