Kačjak

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

pavilóny sú stálicou v našej ponuke už niekoľko rokov a získali si medzi návštevníkmi veľkú obľubu. Svedčia o tom každoročne sa vracajúci stáli klienti. Jednotlivé pavilóny sa nachádzajú v pokojnom a príjemnom prostredí mediteránskej zelene s prirodzeným tieňom a obklopené sú krištáľovo čistým morom s romantickými zátokami. Cenovo výhodné pavilóny Kačjak potešia všetky vekové kategórie, predovšetkým však rodiny s deťmi, ktoré vyhľadávajú pekné pláže s miernym vstupom do mora a kvalitné stravovacie služby.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

  Vypredané

  Termíny a ceny podľa dopravy

  Prebieha načítanie…

  Poloha

  v borovicovom lesoparku na polostrove Kačjak (Dramalj) • cca 5 km od obľúbeného mestečka Crikvenica • cca 100 m od kamienkovej pláže (v závislosti od polohy pavilónu), prípadne vybetónovaných alebo prírodných platní na slnenie


  Pláže

  kamienková a štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora cca 100 m od pavilónov • pláž vhodná pre deti i neplavcov • prírodné a betónové platne na slnenie • FKK pláž • ležadlá a slnečníky (za poplatok) • bar pri pláži


  Popis

  centrálna budova s recepciou • wifi na recepcii • reštaurácia s terasou • TV miestnosť • obchodík • aperitív bar s letnou terasou • parkovisko (zdarma)


  Šport a zábava

  tenisové centrum • minigolf • detské ihrisko • stolný tenis • pozdĺž pobrežia polostrova množstvo chodníčkov vhodných na prechádzky • ponuka fakultatívnych výletov za krásami Chorvátska, ako napríklad vyhľadávané Plitvické jazerá


  Ubytovanie

  jednoducho, ale účelne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky v dvojpodlažných pavilónoch • väčšina izieb s balkónom a posedením • vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou a WC)


  Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou chutných švédskych stolov • nápoje k večeri (víno, pivo, nealko)


  Webstránka

  www.jadran-crikvenica.hr


  Oficiálna trieda

  **


  Adresa

  Kačjak b.b., HR-512 65 Dramalj GPS: N 45˚12‘10.45‘‘ - E 14˚38‘59.91‘‘


  Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
  https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

  Istria - dovolenka leto 2021

  Chorvátsko sa vyznačuje čistým morom s vysokým obsahom soli a jódu, malebnými zákutiami a historickými pamätihodnosťami. Množstvo slnečných dní stále priťahuje turistov z celej Európy aj zo Slovenska. Mnohí sme už navštívili túto krásnu krajinu a stále sa sem s radosťou vraciame. Priťahuje nás romantická príroda, pohostinnosť domáceho obyvateľstva, nádherné pláže, kultúrne pamiatky, prekrásne starobylé mestá s množstvom kaviarničiek a reštaurácií a prístavy či trhy s neopakovateľnou atmosférou. Práve Chorvátsko je miestom, kde môžete svoje dni naplniť životom. Ešte vždy tu existujú miesta, kde sa môžete stratiť v skutočne nedotknutej prírode. A nezabúdajte, Jadran je i našim morom.


  Oficiálny názov:

  Chorvátska republika


  Hlavné mesto:

  Záhreb


  Počet obyvateľov:

  4.500.000


  Rozloha:

  56.542 km²


  Mena:

  chorvátska kuna


  Cestovný doklad:

  Občiansky preukaz / Cestovný pas


  Fakultatívne výlety

  Benátky
  Istria
  Jedno z najkrajších a najromantickejších miest na svete. Zážitkom sú prechádzky spleťou úzkych uličiek vedúcich na najkrajšie námestie sveta pomenované po patrónovi republiky sv. Markovi s jedinečnými historickými skvostami akými sú Bazilika sv. Marka, Dóžací palác a mnohé ďalšie.

  Plavba gondolou po kanále Grande zanechá vo vás neopakovateľné spomienky z návštevy tohto jedinečného mesta na vode. Z Benátok neodídete bez originálneho suveníru akými sú benátska maska či sklené sošky umelcov z ostrova Murano. V cene celodenného výletu je zahrnutý transfer, cesta loďou, sprievodca a organizačný poplatok.

  (Orientačná cena 70 EUR)
  Fish piknik
  Istria
  Výlet loďou, spojený s piknikom na lodi, pre všetkých, ktorí sa túžia započúvať do čarovného šumu mora a pohojdávať v rytme vĺn. Plaviť sa budete na niektorý z blízkych ostrovov alebo do malebných zátok, kde sa okúpete v priezračnom mori. Plavbu Vám spríjemnia temperamentné melódie Jadranu, popri ktorých si môžete vychutnávať morské ryby pripravené kapitánom lode a tradičné chorvátske vínko. V cene výletu je plavba loďou a obed na lodi – grilovaná ryba.

  (Orientačná cena 35 EUR)
  Limsky fjord
  Istria
  Jediný fjord Stredomoria. Vyberte sa s nami na plavbu týmto jedinečným zálivom, ktorý je známy svojou neopakovateľnou krásou. Modrá hladina zálivu nádherne kontrastuje s vápencovými zrázmi kaňonu. Do zátoky sa vlievajú teplé prúdy, ktoré vytvárajú vynikajúce podmienky na chovanie rýb, rybári tu chovajú ustrice a slávky jedlé.

  Jedinečné miesto pre všetkých milovníkov nedotknutej prírody. Súčasťou výletu je aj návšteva jedného z najznámejších miest na Istrijskom polostrove, Rovinj. Na najvyššom mieste starého mesta sa vypína najväčší barokový kostol celej Istrie, kostol sv. Eufémie, ochrankyne ostrova.

  (Orientačná cena 50 EUR)
  Národný park Plitvice
  Istria
  Navštívte čarovný svet Plitvických jazier, 16 tyrkysovo sfarbených jazier s krištáľovo čistou vodou a viac než 100 vodopádmi a kaskádami. Čaká Vás tu panenská príroda a čerstvý vzduch. Prastaré lesy a bujná vegetácia sa zrkadlia v hladinách priezračných jazier neuveriteľne krásnych farieb. Najstarší a najkrajší národný park v Chorvátsku, zapísaný v zozname svetového prírodného dedičstva UNESCO. V cene celodenného výletu je zahrnutá autobusová doprava, sprievodca, vstup do národného parku, jazda loďou a turistickým vláčikom a organizačný poplatok. Nezabudnite si vziať športovú obuv, fotoaparáty a kamery.

  (Orientačná cena 50 EUR)

  Mohlo by Vás zaujať…

  Buďte informovaní - prihláste sa
  k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

  Odber noviniek