TYC

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

najlepšia voľba vašej tohtoročnej dovolenky, kde si užijete pohodlie i zábavu, je hotel TYC. Naša novinka, ktorá leží priamo pri pláži a plážovej promenáde, patrí k vyhľadávaným hotelom na jadranskom pobreží. Okrem kvalitných služieb a bohatej bufetovej stravy hotel ponúka aj ďalšie možnosti, ako si spríjemniť chvíle so svojimi najbližšími. Na krásnej pláži nájdete ponuku rôznych aktivít pre deti i dospelých a skvelý beach bar. V hoteli si môžete požičať bicykle, či využiť vírivku a v okolí nájdete široké spektrum zábavy alebo nákupných a zábavných možností.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

  Cena za osobu

  od 384
  ( 8 dní )

  Termíny a ceny podľa dopravy

  Prebieha načítanie…

  Poloha

  stredisko Torre Perdrera • 15 m od pláže • 7 km centrum Rimini • 18 km aquapark Atlantica Cesenatico • 3 km Italia in Miniatura


  Pláže

  priamo pri hoteli sa nachádza najkrajšia piesočnatá pláž „Bélaburdéla“ s pozvoľným vstupom do mora • plážový volejbal


  Popis

  vstupná hala s recepciou a posedením • výťah • bar • reštaurácia s výhľadom na more • wifi (zdarma) • vírivka a hotelové bicykle (zdarma) • parkovanie pri hoteli (zdarma, k dispozícii podľa obsadenosti)


  Šport a zábava

  na pláži mini bazén s morskou soľou (za poplatok) • moderný poschodový bar • plážový volejbal a futbal • wifi

  bonus ako bonus obdržíte od hotela darčekovú plážovú tašku, ako aj zapožičanie 1 plážovej osušky na dospelého, či využitie vírivky a zapožičanie hotelových bicyklov zdarma.


  Ubytovanie

  2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek • klimatizácia • trezor • TV • vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchovým kútom, WC) • sušič na vlasy • balkón alebo terasa


  Stravovanie

  formou all inclusive light

  all inclusive light raňajky formou bufetu • obedy a večere formou bohatého bufetu • počas obeda a večere neobmedzene nápoje: voda, červené a biele víno, kola, oranžáda • all inclusive bar v čase 10:00 - 22:00 hod. ponúka neobmedzene: vodu, rôzne nealkoholické nápoje (džúsy, kolu, oranžádu, citronádu, kávu, čierny čaj, kapučíno) • možnosť bezlepkovej stravy (nahlásenie vopred) • plážový servis v cene (2 ležadlá a 1 slnečník na izbu)


  Webstránka

  www.tyc-hotel.it


  Oficiálna trieda

  ***


  Jadranské pobrežie - dovolenka leto 2021

  NÁZOV: Taliansko
  ROZLOHA: 301 336 km2
  POČET OBYVATEĽOV: cca 60 626 442
  HLAVNÉ MESTO: Rím
  MENA: Euro €
  JAZYK: taliančina
  NÁBOŽENSTVO: katolícke
  ČASOVÁ ZÓNA: 0 hod (SEČ)
  ELEKTRICKÉ NAPÄTIE: 220 V

  Čo sa vám vynorí v mysli pri slovách „Bella Italia“? Slnečné pláže? Žblnkotajúce more? Či taliansky temperament? Určite však príjemná atmosféra, charakteristická pre letné strediská, veselá vrava dovolenkárov rôznych krajín, dni plné slnka strávené na pláži a teplé noci v jeho čulých uličkách pri tónoch talianskych piesní. Nami vybrané strediská sa nachádzajú v regióne Emilia Romagna a Marche. Cestou do tejto oblasti prechádzate cez Veneto, ktoré je známe aj vďaka hlavnému mestu Benátky. Návštevníkov láka i do známych miest ako Verona či Padova, Pisa či Bologna. Avšak lokality, ktoré sa najviac hemžia návštevníkmi v letných mesiacoch, sú jednoznačne jadranské pobrežie a Pesaro v Marche. Známe strediská vítajú dovolenkárov čistými plážami, rušnými korzami so stovkami obchodíkov, barov, nekonečnými vinicami. Kvalitná cestná sieť zabezpečuje bezproblémovú cestu až na pobrežie s rozľahlými piesočnatými plážami a turistickým ruchom. Tu leží „metropola“ dovoleniek - Rimini s jej priľahlými letoviskami. Možno pre vás bude dôležitou informáciou skutočnosť, že oblasť Rimini má najvyššiu koncentráciu zábavných a tematických parkov v Európe a prezýva sa „žalúdok Talianska“. Dúfame, že zažijete na brehoch talianskeho pobrežia príjemnú dovolenku v kruhu svojich najbližších. Cestou domov odporúčame zastaviť sa aspoň na pár hodín v známom meste Benátky, či jednu noc prespať v romantikou dýchajúcom Trieste. Dúfame, že náš výber hotelov splní vaše očakávanie do poslednej bodky! „Buon viaggio, amici“ (Šťastnú cestu, priatelia)!


  Fakultatívne výlety

  Benátky
  Jadranské pobrežie
  počas vašej cesty autom je atrakciou číslo jeden Venezia, teda Benátky. Cestou na do Rimín totiž s istotou budete obchádzať toto krásne mesto, no a pri pobyte v Bibione ste priam v jeho susedstve. A to by bol naozaj hriech nezastaviť sa na romantickú prehliadku jeho uličiek v gondole, či aspoň na pravú taliansku kávu na námestí San Marco s typickou záplavou holubov :)
  Padova
  Jadranské pobrežie
  počiatky pravdepodobne najstaršieho mesta v severnom Taliansku siahajú do 12.-teho storočia pred n.l. Stáročia bolo jedným z hlavných kultúrnych a vzdelanostných centier krajiny. Okrem jednej z najstarších univerzít sveta, jednej z najväčších bazilík v Taliansku a Giottových fresiek sa tu nachádza i zaujímavé elipsovité námestie Prato della Valle, ktoré je označované za druhé najväčšie v Európe
  San Marino
  Gabicce Mare , Riccione , Rimini , Bellaria
  ak uvažujete minimálne o jednom výlete počas vášho pobytu v blízkosti Rimín, bude to určite tento! Poldňový, či celodenný, tento jedinečný štát určite nevynechajte! Republika San Maríno má niečo vyše 20 tisíc obyvateľov. Táto najstaršia a najmenšia republika na svete sa nachádza iba kúsok od mesta Rimini. Ústredným bodom je vrch Monte Titano, vo výške 750 m nad morom. Z tohto miesta turisti si turisti môžu vychutnať neuveriteľný výhľad na Appennini a krásny zelený kraj, za dobrého počasie je dobre vidieť celé pobrežie. Počas návštevy okrem iného uvidíte známe Tri veže a baziliku Basilica di San Marino. Je zasvätená svätcovi, ktorý dal meno tomuto štátu
  Tématické a vodné parky Rimini
  Jadranské pobrežie
  TEMATICKÉ A VODNÉ PARKY
  Dovolenku budete tráviť v oblasti, ktorá je v rámci Európy jedinečná čo do koncentrácie rôznych zábavných parkov pre deti i dospelých. Uvádzame vám najlákavejšie z nich.

  Pri pobyte v Riminách odporúčame:
  Italia in Miniatura - vo Viserba di Rimini, zmenšeniny talianskych stavieb - www.italiainminiatura.com
  Mirabilandia - zábavný park v Ravenne - www.mirabilandia.it
  Fiabilandia - zábavný park v Miramare di Rimini - www.fiabilandia.net
  Acquario di Cattolica - najväčšia ukážka jadranského vodného sveta - www.acquariodicattolica.it
  Parco dell´Avanzione - Múzeum letectva, nachádza sa medzi Rimini a San Marino - www.museoaviazione.com
  Aquafan - v stredisku Riccione nájdete najväčší vodný park v Taliansku - www.aquafan.it
  Delfinárium - prehliadka delfínov priamo v Rimini - www.delfinariorimini.it
  San Marino Adventures - dobrodružný park sa nachádza v San Maríne - www.sanmarinoadventures.sm
  Indiana Golf - minigolf v stredisku Riccione - www.indianagolfriccione.it
  Oasi Eden Park - park so zvieratami v Torre Pedrera di Rimini - www.oasiedenpark.it
  Beach Village - vodný zábavný park v Riccione - www.beachvillagericcione.it
  Skypark - dobrodružný park cca 35km od Rimín - www.skypark.it
  Atlantica - vodný zábavný park v Casenatica (pri meste Cervia) - www.atlanticapark.it
  Trieste
  Jadranské pobrežie
  prístavné mesto, ktorého meno malo svoj cveng už za čias Habsburskej monarchie. Ešte pred príchodom do mesta vás uchváti krásna pobrežná cesta, ktorá pomaly klesá k mestu a poskytuje neuveriteľný výhľady na šíre more. Trieste je to historická a kultúrna križovatka, ktorá leží na talianskych hraniciach so Slovinskom a iba pár kilometrov od Chorvátska. Snáď najznámejšou pamiatkou je zámok Miramare, ktorý leží približne 8 km západne od mesta.
  Verona
  Jadranské pobrežie
  Verona má uchované pozoruhodné pamiatky z čias antiky, stredoveku i renesancie. V severnom Taliansku má jedny z najzachovalejších pamiatok z rímskeho obdobia. Čo ale možno bežného turistu láka do mesta viac, je slávny balkón zo Shakespearovho diela Rómeo a Júlia. Bez pochyby ide o najfotografovanejšie miesto regiónu.

  Mohlo by Vás zaujať…

  Buďte informovaní - prihláste sa
  k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

  Odber noviniek