Bakour Garbi

Tento hotel si práve {looking} {count} {users}

Náš názor

tento príjemný hotel má výbornú polohu neďaleko krásnej piesočnatej pláže a zároveň v pešej dostupnosti k centru živého letoviska Cala Millor. Bakour Garbí je ako stvorený najmä pre rodiny s deťmi. Vaše ratolesti sa tu môžu dosýta vyšantiť a zabaviť za asistencie skúsených hotelových animátorov. V roku 2022 hotel plánuje spustiť aj úplne nové vodné atrakcie s tobogánmi. Kvalitné služby, chutná strava a výhodná poloha v žiadanom letovisku s krásnou plážou splnia očšakávania každého. Dovolenkové dni si môžete spestriť výletom do krásnych mestečiek Alcúdia a Pollenca.

Fakultatívne výlety

Spestrite si váš pobyt pri mori poznávaním zaujímavých miest, kultúrnych a historických pamiatok alebo návštevou rôznych atrakcii…
Ukáž zájazdy

Naše benefity

  Vypredané

  Termíny a ceny podľa dopravy

  Prebieha načítanie…

  Poloha

  hotel sa nachádza na východnom pobreží ostrova Malorka • 5 min. chôdze od krásnej piesočnatej pláže s takmer bielym jemným pieskom v Cala Millor, pozvoľný vstup do mora vhodný pre rodiny s deťmi aj pre neplavcov • cca 16 km od mestečka Capdepera s romantickou pevnosťou • 70 km od hlavného mesta ostrova Palma de Mallorca •69 km od letiska • mnohé nákupné, zábavné a športové možnosti v blízkosti hotela v živom stredisku Cala Millor


  Popis

  elegantná a vkusne zariadená vstupná hala s recepciou • hotelová reštaurácia • snack bar • rozľahlý vonkajší bazén • slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi • hotelová záhrada • detské kluby rozdelené podľa vekových kategórií, detský miniklub • športové aktivity a animačné programy počas dňa i večera pre deti i dospelých • wifi pripojenie (zdarma) •sauna (za poplatok) • vnútorný bazén (otvorený podľa sezóny na základe rozhodnutia hotela) • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok) • pestrá ponuka vodných športov a atrakcií na pláži (za poplatok) • stolný tenis


  Ubytovanie

  moderne a elegantne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky • klimatizácia • TV • telefón •wifi pripojenie•mini chladnička• trezor (za príplatok) • vlastné hygienické zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC) • balkón alebo terasa • možnosť ubytovania v rodinných izbách superior až pre 4 osoby, ktoré majú aj ďalšiu samostnatnú obývaciu izbu s 2 prístelkami (k dispozícii za príplatok)


  Stravovanie

  formou all inclusive

  All inclusive » raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov - počas obedov a večerí voda, nealko nápoje, víno a pivo • vo vyhradených hodinách počas dňa v pool bare 10:30 -18:30 hod. a v lounge bare 19:00 - 23:30 hod. široká ponuka vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov, džúsy, voda, vybrané miešané koktejly, káva, čaj, brandy, džin, vodka, rum, sangria, víno, čapované pivo•v pool bare 15:30 - 17:30 hod. pre deti zmrzlina a koláčiky•hotelový animačný program pre deti i dospelých počas dňa i vo večerných hodinách • ležadlá a slnečníky pri bazéne • zapožičanie jedného plážového slnečníka na izbu, ktorý si môžete vziať z hotela na pláž


  Webstránka

  www.bakourgarbicalamillor.com


  Oficiálna trieda

  ****


  Aktuálne podmienky vstupu do krajiny nájdete na stránke:
  https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach

  Malorka - dovolenka

  NÁZOV: Malorka (Mallorca)
  ROZLOHA: 3 648 km2
  POČET OBYVATEĽOV: cca 790 000
  HLAVNÉ MESTO: Palma de Mallorca
  MENA: Euro €
  JAZYK: úradný jazyk – španielčina a katalánčina,ale dohovoríte sa anglicky, nemecky a francúzsky
  NÁBOŽENSTVO: kresťanstvo
  ČASOVÁ ZÓNA: 0 SEČ
  ELEKTRICKÉ NAPÄTIE: 220 V
  DOBA LETU: 2 h 30 min (Palma de Mallorca - PMI)

  Malorka Malorka patrí k najobľúbenejším rekreačným miestam na svete. Je to ten najväčší z Baleárskych ostrovov a disponuje nespočetným množstvom hotelov. Dovolenku tu každoročne trávi aj španielsky kráľ. Krásne romantické pobrežie so strmými útesmi padajúcimi do mora, malebné zátoky a pozvoľne sa zvažujúce piesočnaté pláže lákajú každý rok množstvo turistov. Slávni herci a politici si tu stavajú honosné letné sídla. Ostrov sa stal obľúbeným miestom i slovenských dovolenkárov, ktorí sa sem radi vracajú.

  Miestne pláže sa oprávnene pýšia Modrou vlajkou - tá sa prideľuje upraveným, bezpečným miestam s čistým morom, o aké na tomto ostrove naozaj nie je núdza. Na Malorke nájdete výborne vybudovanú dopravnú infraštruktúru, vysokú úroveň služieb, širokú ponuku výletov, veselý nočný život, ale aj harmóniu a pokoj v zátokách na pobreží ostrova. Na svoje si prídu obdivovatelia prírody, nadšenci vodných i pozemných športov, ako aj milovníci kultúry a historických pamiatok. Hlavné mesto Palma de Mallorca je unikátnou ukážkou skĺbenia starorímskej, maurskej a novodobej kresťanskej kultúry. Pýchou mesta je prekrásna gotická katedrála La Seu a vyhľadávaný prímorský prístav. Neďaleko Palmanovy sa nachádza zábavný park Marineland s delfínmi, ktorý je populárnym cieľom malých aj veľkých dovolenkárov. V tomto roku vám s radosťou ponúkame aj najkrajšiu pláž ostrova Malorka - Playa de Muro v stredisku Alcúdia, ďalej našimi klientami overenú lokalitu S´Illot na východe ostrova, ktorá sa nachádza iba kúsok od obľúbenej Sa Comy, a tiež atraktívne stredisko Palmanova na západe. Ponuka uspokojí dovolenkárov všetkých vekových kategórií aj nárokov. Omamná atmosféra tohto zeleného ostrova s najkrajšími plážami si dozaista získa vaše srdce od prvej chvíle.


  Hlavné mesto:

  Madrid


  Počet obyvateľov:

  45.117.000


  Rozloha:

  505.000 km²


  Mena:

  euro


  Fakultatívne výlety

  Dračie jaskyne
  Malorka
  Nezabudnuteľná prehliadka najväčšej jaskyne na Malorke spojená so zaujímavým hudobným predstavením spestreným svetelnými efektmi. Cuevas Drach = Dračie jaskyne (názov vznikol na základe povesti, podľa ktorej tu pod dohľadom draka piráti ukryli svoj poklad) je viac ako 2km dlhý podzemný komplex zložený zo štyroch jaskýň bohato zdobených množstvom kvapľovitých útvarov. Určite si i vás podmania jeho skryté zákutia alebo Veľké jazero, známe i ako Martelove. Vďaka svojim rozmerom (dĺžka 177m a hĺbka 29m) sa bezpochyby radí k najväčším podzemným jazerám sveta. Súčasťou zájazdu sú tiež krátke zastávky v továrni na výrobu kožených produktov či v továrni Majorica produkujúcej známe malorské perly.
  Formentor
  Malorka
  Exkurzia, ktorá vám predstaví najnavštevovanejšiu časť Malorky – skalnatý prst polostrova Formentor prudko vyčnievajúci do vôd Stredozemného mora. Najskôr sa zastavíme v meste Inca, kde sa vždy vo štvrtok konajú trhy s rozličným, predovšetkým koženým tovarom. Odtiaľ pokračujeme cez vnútrozemie ostrova až do Alcudie. Tá bola v minulosti centrom arabskej expanzie. Zároveň sa stala bránou k snáď najčarovnejším skalným zákutiam ostrova – polostrovu Formentor. Počas cesty naň sa vám naskytne nezabudnuteľný pohľad na útesy a skaly najsevernejšieho výbežku Malorky. Tí, ktorí prejavia záujem o výlet loďou, môžu absolvovať pútavú plavbu popri pobreží z prístavu Puerto de Formentor. Ostatní sa v priebehu voľného času určite potešia kúpaniu na krásnej pláži Puerto de Pollensa.

  Orientačná cena: dospelí 48 €, deti do 12r. 25 €
  Marineland
  Malorka
  V parku Marineland na západe ostrova (pri meste Calvià) máte niekoľkokrát denne možnosť vidieť vystúpenia nezabudnuteľných delfínov, priateľských tuleňov, papagájov a dravého vtáctva. Najzábavnejšia je show tuleňov, ktorí veľmi hrdo plávajú po hladine s loptičkou. Marineland je rozdelený na niekoľko častí. Že ste ešte nevideli zblízka živého žraloka? Práve v Marinelande môžete za sklom obrovského akvária zblízka obdivovať ich viacradové zahnuté zuby a ostrý pohľad. Sú to praví páni mora. Pre romantikov je pripravená časť s milými delfínmi a morskými rybami zo siedmich morí. Malé i veľké rybičky hýriace všemožnými farbami s radosťou predvádzajú svoje vodné tance. A hádajte, pri ktorom bazéne je vždy najviac návštevníkov! Sú to práve hravé tučniaky, ktoré zbožňujú najmä deti. Navštívite i tropický dom s rozľahlými voliérami. Park ponúka i show exotických vtákov. A k tomu môžete na záver dňa pripočítať tobogany, šmykľavky a iné vodné atrakcie. Všetko toto vám dáva záruku, že na deň strávený v  Marinelande budete ešte dlho spomínať.
  Palma de Mallorca
  Malorka
  Hlavné mesto Palma de Mallorca, pre miestnych jednoducho Palma, leží v západnej časti ostrova. Má približne 300.000 obyvateľov, čo je prakticky polovica ostrova. Mesto sa pýši nápadnou ozdobou, veľkolepou katedrálou La Seu (Katedrála svetla). Stojí na mieste pôvodnej mešity, jej prestavba trvala 5 storočí a interiér vystavuje na obdiv práce z rúk umelca Antoni Gaudího. K výzdobe mesta patrí i palác Almudaina, gotická pevnosť Bellveder, staroveká burza La Lonja, promenáda La Rambla či námestie Placa Major. Vydajte sa s nami na spoznanie jeho zákutí!
  Veľký okruh ostrovom
  Malorka
  Počas okruhu sa budeme prepravovať autobusom, vlakom i loďou. Už niekoľko sezón je tento výlet tým najobľúbenejším v ponuke. Niet sa čomu čudovať, veď ponúka ucelený obraz o Malorke. Program zahŕňa prehliadku pohoria Tramuntana a jeho serpentín, cestu pomedzi oku lahodiace sady plné pomarančovníkov, olivovníkov a mandľovníkov, ako i plavbu popri skalnatom pobreží ostrova. Navštívime Incu - tretie najväčšie mesto Malorky. Sídli v ňom známa továreň na spracovanie koží a výrobu kožených výrobkov. Na palube autobusu absolvujeme cestu považovanú za jednu z najdobrodružnejších v Európe. Okúpeme sa priamo v zátoke Sa Calobra, v ktorej nájdete najkúzelnejšiu pláž ostrova. Priezračné azúrové more a malé pláže sú tu lemované vysokými útesmi prerastenými bohatou vegetáciou. Loďou sa prepravíme do Port de Soller, kde sa prevezieme historickým dreveným vláčikom "Oranžový expres". Zažiť dovolenku na Malorke a nevidieť všetky jej tváre by bol hriech - pridajte sa s nami na okruh ostrovom!

  Mohlo by Vás zaujať…

  Buďte informovaní - prihláste sa
  k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

  Odber noviniek