Krajina
Destinácia, stredisko
Vyčistiť Vybrať
Dospelí
Deti
vek detí v čase ukončenia pobytu
1. dieťa
2. dieťa
Viac osôb?
Kontaktujte prosím internetový predaj alebo niektorú z našich pobočiek.
Doprava
Odletové miesto

Stanovisko cestovnej kancelárie k aktuálnej situácii
a obmedzeniam (COVID-19) - 22.4.2020

Milí priatelia, cestovatelia,

ďakujeme vám za prejavenú dôveru a trpezlivosť v týchto extrémne náročných časoch.

Dňa 20.4.2020 Úrad vlády SR ohlásil postupné uvoľňovanie opatrení, ktoré však ani v jednej zo štyroch fáz nespomína zmiernenie opatrení priamo ovplyvňujúcich služby cestovných kancelárií.

S blížiacim sa letným obdobím, ktoré je pre cestovní kancelárie najvýznamnejším obdobím roka, nie je vládnym návrhom riešená problematika cestovných kancelárií a ich klientov, čím pokračuje stav neistoty na ďalšie obdobie.

Niektoré krajiny EÚ schválili zmeny v legislatíve a umožňujú cestovným kanceláriám presunúť termín plnenia zmlúv na budúci rok, SR k tomuto kroku zatiaľ nepristúpila. Z doterajších vyjadrení niektorých členov vlády nie je možné získať presvedčenie, že by bolo možné v blízkom čase očakávať riešenie.

Vzhľadom na pretrvávajúcu neistotu, naďalej akceptujeme žiadosti o odstúpenie od Zmluvy o zájazde a vrátenia financií svojim klientom za najnižšiu možnú výšku odstupného v súlade so Všeobecnými zmluvnými podmienkami pre sezónu 2020.

Aktuálne je to jediná možnosť finančného plnenia pre klientov, ktorí nepreferujú čakanie na cestovné poukazy do neistej budúcnosti.

V prípade zmeny legislatívy je naša cestovná kancelária pripravená reagovať v čo najkratšom čase.

Vzhľadom na pokračujúcu mimoriadnu situáciu a obmedzenie prevádzky budú všetky požiadavky naďalej vybavované v čo najkratšom možnom čase formou elektronickej komunikácie (e-mailoch pobočiek).

Veríme, že sa podarí pandémiu koronavírusu čoskoro prekonať a my sa budeme môcť opäť tešiť na dovolenku pri mori. Ďakujeme vám za podporu, ďakujeme za mnoho vašich povzbudivých mailov a správ, sme v tom spoločne.

váš HECHTER tím.

Stiahnite si Formulár na odstúpenie od Zmluvy o zájazde

Archív správ k situácii a obmedzeniam (COVID-19)

Buďte informovaní - prihláste sa
k odberu našich noviniek alebo si nás lajknite na Facebooku a neunikne Vám žiadna zľava

Odber noviniek